;
Strona główna | Galeria | Forum WOPR |Forum WWOPR Niedziela, 28 Luty 2021 - 14:31
'
WOPR
Szkolenia
Nasze drużyny i służby ratownicze
Niezbędnik Ratownika WOPR
KONTAKT
Partnerzy


Poznaj piękno podwodnego świata

POZNAJ PIĘKNO PODWODNEGO ŚWIATA


Trudno jednoznacznie powiedzieć z czego wynika piękno podwodnego świata, ale na pewno niepodważalny jest fakt jego istnienia.

Każdy z płetwonurków w znany tylko sobie sposób odbiera to piękno. Dla jednych jest nim niepowtarzalna feeria barw roślin i zwierząt nie występująca na powierzchni, dla drugich cudowny stan nieważkości, zawieszenia w przestrzeni, dla trzecich możliwość bezpośredniego obcowania z podwodną fałną i florą oraz obserwacji bogatego podwodnego życia, dla czwartych nurkowanie do zatopionych wraków i poznawanie historii, dla innych pasja przez duże „P” w której odnajdują wszystko to co ich wzbogaca i czyni życie pełniejszym i piękniejszym.

Płetwonurkowanie daje ratownikom WOPR ogromną wiedzę o środowisku wodnym i mechanizmach w nim zachodzących. Umiejętność użycia sprzętu do nurkowania pozwala w sposób znacznie sprawniejszy prowadzić akcje poszukiwawcze, przeszukiwać dno kąpieliska na którym pracujemy, prowadzić drobne prace podwodne.

Bez względu na to z jakich powodów, gdzie i kiedy będziecie chcieli nurkować w federacji CMAS znajdziecie ofertę dla siebie.zdj. Marek Grodzki.

Login
OPPCopyright © 2005 W. WOPR. Powered by PHP-Fusion