;
Strona główna | Galeria | Forum WOPR |Forum WWOPR Wtorek, 20 Padziernika 2020 - 17:06
'
WOPR
Szkolenia
Nasze drużyny i służby ratownicze
Niezbędnik Ratownika WOPR
KONTAKT
Partnerzy


Witaj

WOPR w Warszawie

AWF Warszawa, budynek nr 21

ul. Marymoncka 34, 00-968 Warszawa

tel./fax 22 629-88-11


NIP: 521-30-56-323 REGON: 016188280 KRS: 0000024197

Numer konta WOPR w Warszawie: 23 1050 1038 1000 0022 5209 3071


Godziny pracy biura: poniedziałki, środy: 10.00 - 16.00; wtorki, czwartki: 12.00 - 18.00

Budynek WOPR w Warszawie znajduje się obok budynku Polskiego Związku Pływackiego

Walne Zebranie sprawozdawczo - wyborcze
Na podstawie § 26 ust. 1 Statutu Warszawskiego WOPR Zarząd zwołuje Walne Zebranie Członków na dzień 26.09.2020 na godzinę 12:00 w Warszawie, przy ulicy Marymonckiej 34 na terenie Akademii Wychowania Fizycznego.
Na podstawie § 22 ust. 3 lit. b) Statutu Warszawskiego WOPR w przypadku braku co najmniej 1⁄2 ogólnej liczby członków uprawnionych do głosowania Walne Zebranie Członków odbywa się w drugim terminie, który wyznaczony zostaje na dzień 26.09.2020 na godzinę 12:15 w Warszawie, przy ulicy Marymonckiej 34 na terenie Akademii Wychowania Fizycznego.
Szczegółowych informacji udziela biuro WOPR w Warszawie.
DZIEŃ RATOWNIKA
Szanowne Koleżanki i Koledzy Ratownicy
Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego


Pozwalam sobie przypomnieć, jak co roku, że 29 czerwca 93 lata temu ustanowiony został - DZIEŃ RATOWNIKA WODNEGO - nasze ratownicze święto. Zainicjowała to Komisja Ratownictwa Polskiego Związku Pływackiego w celu propagowania sportu pływackiego i ratownictwa wodnego w naszym kraju.
Dzień ten nadal, dzięki nam - ratownikom, budzi konieczny respekt przed groźną wodą i skłania do refleksji nad zbyt częstymi wypadkami utonięć.
Czuję wielką dumę, że było mi dane czynnie uczestniczyć w rozwoju organizacji ratownictwa wodnego WOPR. Pragnę kolejny raz przekazać wyrazy najwyższego szacunku i uznania dla Państwa dokonań w rozwoju wiedzy ratowniczej i aktywności w propagowaniu ratowania tonących. Serdecznie pozdrawiam i życzę wielu sukcesów w realizacji zamierzeń oraz satysfakcji z aktywności na rzecz szlachetnej idei ratowania życia ludzkiego.
Mam również wielki zaszczyt przekazać Państwu życzenia pomyślności od nestora i głównego założyciela organizacji WOPR Kol. Tadeusza Olszańskiego.
Życzę wszystkim Ratowniczkom i Ratownikom wielu sukcesów i dużo satysfakcji z działalności społecznej na rzecz bezpieczeństwa na wodzie oraz dalszych sukcesów zawodowych i szczęścia w życiu osobistym.

Z wyrazami najwyższego szacunku i poważania


Tadeusz Glinkowski
członek honorowy WOPR
zasłużony ratownik WOPR nr 3
instruktor wykładowca ratownictwa wodnego
Walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze
W związku ze stanem epidemii i brakiem możliwości przeprowadzenia walnego zebrania sprawozdawczo - wyborczego w sposób bezpośredni, umożliwiający przeprowadzenie głosowań w sposób tajny, Zarząd WOPR w Warszawie informuje, że dokona zwołania zebrania w najbliższym terminie po ogłoszeniu przez Radę Ministrów takiej możliwości.
SZKOLENIA NA MAZURACH
SZKOLENIA NAD MORZEM
Dotacja WFOŚiW

Informujemy, że w roku 2015 dokonaliśmy zakupu sprzętu do ratownictwa wodnego,
który został dofinansowany przez:
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie
w formie dotacji w kwocie 19.125,00zł.
PRZETARG NA ZAKUP ŁODZI

Ogłoszenie o zamówieniu
SIWZ
Zmiana SIWZ

Odpowiedzi na pytania 1

Wybór najkorzystniejszej oferty
SUPer RACE CUP
W niedzielę 10 sierpnia 2014 roku na kempingu "Małe Morze" I we Władysławowie odbył się finał SUPer RACE CUP 2014, którego organizatorem był m.in. WOPR w Warszawie. Zawodnicy rywalizowali w 3 kategoriach: kobiety, mężczyźni, dzieci, na torze rozstawionym wzdłuż plaży, dzięki czemu kibice na bieżąco śledzić mogli zmagania swoich faworytów. Doskonała pogoda i świetna organizacja imprezy sprawiły, że wszystko przebiegło szybko i sprawnie.
PUCHAR POLSKI PLUS PZU W RATOWNICTWIE WODNYM
W dniach 2-3 sierpnia 2014 roku w Gdyni odbyły się dwudniowe zawody o Puchar Polski Plus PZU w Ratownictwie Wodnym - ostatnie ogólnopolskie zawody przed Mistrzostwami Świata we Francji - zorganizowane przez Związek Sportowy Ratownictwa Wodnego, WOPR w Warszawie i Gdynia Sport. Najlepsi polscy ratownicy wodni rywalizowali w 8 indywidualnych konkurencjach, będących symulacją rzeczywistych akcji ratunkowych. Partnerami zawodów byli: PZU, Operator Sieci Plus, LG, firma WAVE, a patronat medialny objął Polsat News. Zwycięzcy zdobyli medale, nagrody finansowe i sprzęt do ratownictwa wodnego. W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Beata Pożarowszczyk przed Nikolą Vacek i Kingą Maciupa, a wśród mężczyzn najlepszy okazał się Wojciech Kotowski pokonując Adama Dubiela i Grzegorza Kępa.
MISTRZOSTWA POLSKI PLUS PZU W RATOWNICTWIE WODNYM
W dniach 19-20 lipca 2014 roku w Świnoujściu pod patronatem Wojewody Zachodniopomorskiego Marka Tałasiewicza, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza oraz Prezydenta Miasta Świnoujście Janusza Żmurkiewicza, odbyły się Mistrzostwa Polski Plus PZU w Ratownictwie Morskim, zorganizowane przez: WOPR w Warszawie, Związek Sportowy Ratownictwa Wodnego, Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz Świnoujście".
Stron 1 z 2 1 2 >
Login
OPPCopyright © 2005 W. WOPR. Powered by PHP-Fusion